* Vítejte všichni fanatici a uctívači Stargate! A všichni blázni do Jacka a fandové páru Jack a Sam :DD a vítejte i vy ostatní :D *

V cizích myšlenkách- část III.

28. května 2007 v 17:07 | Nelien |  Povídky
Ahoojec! Tak vkládám třetí část! ;)) Ehm a hlásím, že ještě nevím, kolik to bude mít celkem částí. Možná tak jednu nebo dvě... Ještě jsem povídku nedokončila, takže zatím nevím, mno.
A jinak mummy mě požádala, jestli bych si neudělala nějaký ikonky, aby si na mě mohla odkázat u sebe na stránce. Takže jsem se o nějaké pokusila a teďka jdu zkoušet nějaké avatary :)) Ale plís buďte na mě hodní, něco takovýho dělám poprvé. Snad jsou ty ikonky dobrý a snad jsem je taky udělala správně. :)
No, toť vše. Teď už jsem příjemné čtení a komentům vzdar! :D

Šel rovnou do Samantiny laboratoře. A opravdu ji tam našel. Seděla za svým stolem u počítače a vypadala velmi soustředěně. Ani si ho nevšimla. A tak ji Jack nejdříve chvíli upřeně pozoroval a pak se rozhodl prozradit.
"Ehrm, ehrm." Naschvál si odkašlal. Sam vzhlédla od monitoru.
"Pane?"
"Carterová."
"Uhm, děje se něco?"
"Hmm... ne. Ne..." Se zahloubaným výrazem k ní přistoupil. Začal se rozhlížet po jejím stole, až si našel propisku, s kterou si mohl pohrávat. "Vlastně jsem se zašel jen podívat, kam jste zmizela. Daniel říkal, že děláte na nějakém... novém... jakémsi... udělátku?"
"Reaktoru. Zrovna porovnávám zaznamenané údaje se základními údaji v počítači." Snažila se co nejjednodušeji vysvětlit. Abych zjistila případné odchýlení na subprostorové bázi a zamezila tak případnému vzniku komplikací při soustředění energie, čerpané ze subprostoru. Ale to Vás určitě ani trochu nezajímá.
"Noo... ne, že by mě to úplně nezajímalo..." Protáhl jakoby mimochodem. Sam na něho upřela své velké modré oči.
"Ohm, Vy jste... Víte, co jsem... Uf, ovšem." Hlesla a zavrtěla hlavou. Ví, co si myslím. Proto se tu přeci schovávám. Jak jsem mohla zapomenout... Sakra, tohle jsem si neměla myslet!
Jack udiveně pozvedl obočí. Začínalo to být nad míru zajímavé. "Vážně?"
"Co?"
"Vy se tu... schováváte?" Zopakoval její myšlenky se šibalským úsměvem.
"Já? Ne, jak Vás to..." Začala rozpačitě blekotat a vstala. "Pane, neměl byste... se dívat druhým do mysli."
"Promiňte, Carterová, já se vážně mooc snažím, ale prostě to... nejde." Pokrčil rameny, ale netvářil se ani trochu, že by mu to přišlo nějak líto. Spíš naopak. Vypadalo to,že se poměrně dobře baví.
No jistě... Určitě se velmi snažíte...
Významně se na ni zadíval. "To byl sarkasmus? Ironie? Carterová, Vy máte sarkastické uvažování!"
Protočila oči a s úsměvem zavrtěla hlavou. "Proč jste vlastně přišel, pane?"
"Ani nevím." Odvětil, i když to nebyla tak úplně pravda.
Já bych řekla, že víte. A až moc dobře. Ale já Vám to rozhodně neusnadním, plukovníku. To si nemyslete.
Pozvedl ukazováček a zvesela se ušklíbl. "Carterová! Vy šibalko! Vy víte, že vím, co jste si právě myslela!"
Sam se usmála. "Když víte, že to vím, pak také víte, že nic nezjistíte."
"Jo, asi jo." Uznal s povzdechem.
"Možná by prostě jen stačilo... se mě zeptat... pane." Poznamenala opatrně. "Nemusíte se mi dívat do mysli, abyste našel odpovědi."
"Ano..." Zadíval se jí do očí. "Ale některé otázky... nejdou vyslovit nahlas. A potom se nedozvíte... ani odpovědi."
Věděl, že Sam dobře chápe, co tím myslel. Chtěl zjistit, co si o něm doopravdy myslí. Nebo spíše, co cítí... Chtěl znát odpovědi na všechny ty otázky, jež se mu tolik let honí hlavou. Ale pochopil, že to nelze.
Náhle se mu ale silně zatočila hlava. Podlomila se mu kolena a jen taktak se stihl opřít o stůl. V hlavě se mu najednou rozkřičely stovky hlasů, stovky myšlenek. Narážely mu do mozku a bušily do něho jako desítky kladiv. A on je nemohl ovládnout, nemohl je utišit. Bylo to tak nečekané a tak intenzivní. Měl pocit, že mu snad vybuchne hlava.
"Plukovníku?" Sam k němu ihned přiskočila. "Jste v pořádku?"
"Ehmm... Asi ne." Zamručel a rukama si silně tiskl spánky. "Myslím... že tady máte ty... vedlejší účinky, Carterová."
o00O00o
Samantha pomohla plukovníkovi na ošetřovnu, kde se ho ihned ujala doktorka Freisrová. Udělala mu patřičné testy a nakázala ležet a odpočívat. A Jack se tentokrát ani příliš nebránil, neboť se cítil stále hůř. V hlavě mu třeštilo, už ani nebyl schopen nikoho a nic kolem sebe vnímat. Slyšel jen přehlušující se hlasy a cítil palčivou bolest ve spáncích, nad čelem i na temeni. Kolem něho se producírovalo spoustu lidí a on slyšel a vnímal všechny jejich myšlenky.
"Doktorko?" To se tu právě objevil generál Hammond s Danielem a Teal´cem v patách. "Co se stalo?"
"Nejsem si jistá, pane." Odpověděla Janet a zadívala se na krevní i rentgenové lebeční testy. "Zdá se, že se během necelých dvou hodin zvýšila hladina adrenalinu a krevní oběh plukovníka O´Neilla až o 60%. Ale nejhorší je na tom jeho smyslové vnímání. Testy prokázaly nadměrnou citlivost sluchu i chuti, ale především vnímání citového. Což způsobuje velké bolesti hlavy."
"No dobrá, ale co to všechno tedy znamená, doktorko?" Naléhal generál, kterému se to ani trochu nezamlouvalo.
"Pokud to takhle půjde dál, plukovník zkolabuje."
"Co budeme dělat?" Strachoval se Daniel. Jack jen křečovitě seděl na posteli a držel se za hlavu. Bylo to nesnesitelné.
"Bude to v tom stroji." Prohlásila Sam. Vypadala ustaraně, ale snažila se zachovat chladnou mysl. "To díky tomu stroji dokáže plukovník číst myšlenky. Musí existovat nějaký vratný proces, něco, co tu schopnost zase zvrátí."
"Ale SG-9 se ještě neozvala a mají rozkaz ihned se ohlásit, jakmile něco zjistí." Namítl Hammond.
"Jsem si jistá, že to bude v tom stroji, pane." Trvala na svém Sam. "Žádám o povolení vydat se za SG-9 na tu planetu a prozkoumat ten přístroj."
"Dobrá, majore, máte ho mít." Souhlasil generál. Ale vtom se rozezněl rudý poplach a ohlas: Kontakt zvenčí. Hammond i zbylá SG-1 okamžitě vyrazily k bráně. A jack jen bezmocně sledoval dění kolem sebe, aniž by tušil, o čem tu jeho přátelé celou dobu mluvili.
Ovšem bolest byla stále silnější a on už to nemohl vydržet. Náhle vztekle vykřikl, až to všechny vyděsilo:
"Mlčte už! Tak sakra zmlkněte!" Řičel s rukama pevně přitisknutýma k čelu. "Buďte už všichni zticha! Bože!"
"Plukovníku!" Doktorka Freisrová k němu honem přiběhla. "Plukovníku, jen klid..."
"Ne!" Zařval Jack a odehnal ji od sebe. "Jděte všichni pryč! Běžte pryč! To se nedá vydržet! Tak vypadněte!"
"Dobrá, pane. Jen vydržte. Převezeme vás jinam..." Snažila se ho uklidnit, poté se podívala na sestru. "Připravte sedativa! Odvezeme ho na izolaci! Potřebuje ticho a klid."
o00O00o
Poté, co ho odvedli do izolační místnosti, kde mohl být sám a nikým nerušen, bolesti hlavy trochu ustaly. Ale stále se cítil mizerně a slyšel vzdálené hlasy a ozvěny, což mu pomalu lezlo na mozek a každou minutou si připadal, že se asi brzy zcvokne.
Nevěděl, jak dlouho tu seděl, když se najednou otevřely dveře a dovnitř vešla Sam.
"Jak je vám, pane?" Zeptala se hned ustaraně. Jack si promnul oči a potom odpověděl:
"Bylo mi líp."
"Stále ještě slyšíte myšlenky ostatních? I když jste tu úplně sám?"
"Jo... Sice jen nezřetelně, ale přece. Asi z toho brzy zmagořím..."
"Pane..." Začala Sam rozvážně. "Právě se nám ozvala SG-9. Zdá se, že na té planetě narazili na jakéhosi muže."
"On tam někdo žije?" Podivil se Jack.
"Ano. Nejspíš úplně sám. Vypadá to, že SG-9 celou dobu pozoroval a nás asi také. Kapitán Kolven ho odhalil až teprve dnes."
"Tak to se ten chlapík musel umět dost dobře schovávat." Poznamenal Jack trpce. "Možná byl v dětství nejlepší ve hře na schovávanou."
To je celý on. Nepřestane si dělat legraci ani v těch nejtěžších chvílích.
"Jo, jo. To jsem celý já." Navázal hned na její myšlenky. "Nepoučitelný Jack O´Neill."
Sakra...
"To máte fuk, Carterová. Já už ani nevnímám, co kdo řekl na hlas a co si kdo jenom myslel."
"Pane, ten muž Vás chce vidět." Řekla konečně to, kvůli čemu sem vlastně přišla. Nebo spíše jeden z důvodů, proč sem přišla...
"Chce mě vidět?" Nechápal Jack.
"Ano. Tvrdí, že ví, jak vás téhle telepatie zbavit."
Jack namáhavě vstal. Sotva se držel na nohou. Sam k němu hned přispěchala a podepřela ho.
"Tak na co čekáme, Carterová... Hurá zpátky na P3X-881."
o00O00o
Brána se s hukotem otevřela a modrá záře pohltila celý prostor brány. SG-1 již stála nastoupená před rampou, připravená vydat se znovu na P3X-881, kde na ně bude čekat SG-9, aby je dovedli za mužem, jenž tvrdil, že dokáže plukovníka O´Neilla vyléčit.
Jack stál mezi Teal´cem a Danielem, kteří ho oba podpírali, aby se nesesypal na zem. V obličeji byl bílý jako stěna a pod očima se mu vytvořily tmavé kruhy. Doktorce se ani trochu nelíbilo, že vstal z postele a chystal se projít bránou, ale Jack sám zatvrzele trval na tom, že si s tím mužem chce aspoň promluvit. Ale všichni, kdo ho znali, věděli, že byl rozhodnutý třeba i onoho chlapíka donutit k tomu, aby ho téhle jeho nežádané schopnosti zbavil.
"SG-1 hodně štěstí!" Ozval se hlas generála Hammonda. "A očekávám, že se zase živí a zdraví vrátíte. Všichni."
"Díky, pane." Usmála se na generála Sam.
"To tady musí každý neustále nad něčím dumat?" Poznamenal otráveně Jack s pohledem na vojácích kolem brány. "To já nikdy tolik nepřemýšlím."
Taky je to často vidět, Jacku...
"Hele, Danieli, kdy už si konečně uvědomíš, že ti vidím do hlavy?!"
"Je těžké si na něco takového zvyknout, O´Neille." Řekl Teal´c.
"Já neříkám, abyste si zvykli. Ale abyste si to u-vě-do-mi-li!" podotkl důrazně. Náhle se mu ale podlomila kolena. Teal´c ho jednou rukou opět vyzvedl na nohy.
"Měli bychom jít." Upozornila Sam. A tak všichni čtyři prošli bránou.
Jen co vkročili na P3X-881, oslepila je ostrá sluneční záře a dusný vzduch. Žlutý písek byl rozpálený jako pec a horký vzduch se jim tetelil před očima.
Jack se narovnal a naznačil tak Danielovi a Teal´covi, aby ho pustili. Zvedl bradu a rozhlédl se kolem.
"Nic." Poznamenal. "Vůbec nic! Áá to je úleva!" Šťastně si strhl kšiltovku. "Takový klid a ticho... Už jsem zapomněl, jak zní klid a ticho! Je to možný?"
"Pochopitelně tady žádné myšlenky neslyšíš. Nikdo tu kromě nás nežije." Objasnil hned Daniel.
"Tahle planeta se mi hned líbila!" Zvolal Jack rozveseleně. "Myslíš, že už to zmizelo? Možná ta schopnost pominula, když jsem se sem vrátil, hm?"
"To pochybuju." Mračil se zamyšleně Daniel. "Zkus říct, na co zrovna teď myslím."
"Jen zase ne na párek v rohlíku. Prosím tě." Ušklíbl se Jack.
No co, na nic jiného jsem v tu chvíli nepřišel.
"Uhm, tohle jsi neřekl nahlas, že ne?" Zatvářil se Jack nejistě.
"Ohm, ne. Nic jsem neřekl. To znamená..."
"Že plukovník slyší myšlenky stále." Dokončila za něj Sam.
"Bezva." Zabručel Jack podrážděně.
Támhle jsou! Už je vidím...
Už dorazili.
Plukovník musí být v náladě...
"Co- cože?" Jack se zaraženě rozhlížel kolem sebe.
"Co se děje?" Zeptal se hned Daniel.
"Už zase něco slyším!" Postěžoval si Jack ublíženě.
"To se blíží SG-9, pane." Vysvětlila Sam, načež ukázala před sebe. A opravdu. Z dálky se k nim přibližovaly siluety dvou vojáků.
"Aha... No, už bylo na čase." Poznamenal Jack zpětně.
Jen co dvojice dorazila, velitel, kapitán Kolven, všechny pozdravil zasalutováním.
"Tak kde máte toho chlapíka, Kolvene?" Zajímal se hned Jack.
"Je zavřený v té laboratoři, pane. Hlídají ho Tomason a MacDonald."
"Tak to bychom se na něho měli dojít podívat."
A tak všichni zamířili k oné podivné stavbě uprostřed holé pouště a písečných dun. Jen co k ní došli, vešli dovnitř a Jack se musel zakřenit, když znovu spatřil to záludné křeslo. Ale potom si všiml malého, vychrtlého mužíka s začínající lysinou a dlouhým nosem, jak sedí pohodlně rozvalený na židli kousek vedle onoho křesla. Poručík Tomason a MacDonald stáli za ním a o něčem debatovali.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 adelka adelka | 28. května 2007 v 17:19 | Reagovat

fakt dobra nééééééééééééé super.

2 kika kika | 28. května 2007 v 17:45 | Reagovat

krásaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

3 Neli Neli | 28. května 2007 v 18:57 | Reagovat

díkec díkec! :D

4 WWerulin WWerulin | Web | 28. května 2007 v 19:07 | Reagovat

No Neli, ty jsi váážně šikulka. Tohle je prostě kráása, normálně mě nutíš těšit se na pokračovaní každou kapitolou víc a víc :) Jen bych trochu víc rozepsala Sam/Jack, ale zase je fakt, že zacházet moc ddaleko by taky nebylo nejlepší .. Prostě nádhera :-*

5 Zotara Zotara | Web | 28. května 2007 v 19:18 | Reagovat

Moc pěkná kapitolka. Strašně s emi líbilo to mezo Sma a jackem ale něde tam koutku mé skryté duše jsme doufala že s ní něco vymámí :))))

6 Colleen Colleen | Web | 28. května 2007 v 19:43 | Reagovat

To já jsem ráda, že z ní nic moc nevymámil, i když jsem myslela, že to napíšeš:) Tahle kapitolka byla pěkná, moc. Mě až zamrazilo, když začal u Sam kolabovat...

I ikonky jsou pěkný, ale asi víc se mi líbí ta modrá ;)

7 Neli Neli | 28. května 2007 v 21:27 | Reagovat

jejda, děkuju WWeru, mám fakt radost! :)) Já jsem to právě se Sam a Jackem nechtěla nějak extrémně přehánět, protože ve skutečnosti by se asi taky nic víc nestalo... bohužel :(  

Zotaro, i když jsem přemýšlela, že bych tam toho mezi nima naznačila trošku víc.. mno... ale počkej si nakonec! :D¨

Colleen, to mám radost, že tě zamratilo! :DD jsem škodolibá, cheche... :D a díky za pochvalu ikonek, heh, snažila jsem se mno...(mě se taky víc líbí ta modrá ;))

8 Zotara Zotara | Web | 29. května 2007 v 7:12 | Reagovat

Neli: takže něco bude??:D nenapínej mě!! :D:D:D nebo prasknu !!:D

9 Mainly Mainly | E-mail | 29. května 2007 v 8:37 | Reagovat

poslala bys mi to prosím tě pak celý na mejl? kujuuuuuuuuuuuuuu

10 mummy mummy | Web | 29. května 2007 v 14:49 | Reagovat

to je nadhera :))) je pravda, ze aj ja som cakala, ze zo Sam nieco dostane, ale nevadi... pises to uplne realne, normalne by to mohol byt jeden diel ;)

a pridala som si ta medzi top affiliates, aj mne sa viac paci ta modra ;)

11 Eillen Eillen | Web | 29. května 2007 v 15:06 | Reagovat

Lepší je ta modrá ikonka. Ohledně povídky. Líbí se mi nejvíc tato kapitola. Ty předchozí mě popravdě vůbec nechytly. Ale zase já jsem náročná. U mě musí být hlavní Daniel, tak se nediv :D

12 Neli Neli | 29. května 2007 v 18:36 | Reagovat

Zotaro, tak počkej a uvidíš! :D ale zase nějak velký naděje bych si být tebou nedělala... :D

Mainly, tak jo, jasně ;)) jdu na to!

mummy, páni, děkujík mooc :))) a díky že sis mě přidala k sobě! ;D

Eillen, jn mě zas moc neberou povídky, kde není hlavní Jack :D ale i tak dík ;)

13 Colleen Colleen | Web | 29. května 2007 v 19:06 | Reagovat

Ještě že já můžu zatím všechno :D

14 Eillen Eillen | Web | 29. května 2007 v 19:41 | Reagovat

Neli, no jo no, každý má jiný vkus. Jako já Jacka zkousnu, líbí se mi jeho humor, ale víc se mi líbí ten Cameronův.

15 mummy mummy | Web | 29. května 2007 v 20:10 | Reagovat

uplne som zabudla pochvalit tuto cast:

"Možná by prostě jen stačilo... se mě zeptat... pane." Poznamenala opatrně. "Nemusíte se mi dívat do mysli, abyste našel odpovědi."

"Ano..." Zadíval se jí do očí. "Ale některé otázky... nejdou vyslovit nahlas. A potom se nedozvíte... ani odpovědi."

Věděl, že Sam dobře chápe, co tím myslel. Chtěl zjistit, co si o něm doopravdy myslí. Nebo spíše, co cítí... Chtěl znát odpovědi na všechny ty otázky, jež se mu tolik let honí hlavou. Ale pochopil, že to nelze.

toto je uplne genialne, skvele a aj scenaristi by sa tebou mohli inspirovat:)

a pri vsetkej tej chvale som sa zabudla opytat - kedy bude pokracovanie???

16 Colleen Colleen | Web | 29. května 2007 v 20:31 | Reagovat

mummy: jj,tahle část se mi taky strašně líbila... A ještě ta na tom začátku s tím schováváním :)

Eillen: Ale já mám Camerona stejně nejraději s Danielem, a ještě s Valou... to je pak to správný. Ale Jack je prostě Jack a na Jacka ve 4. řadě nikdo nemá - tam jsou úplně perfektní díly

17 Eillen Eillen | Web | 29. května 2007 v 21:11 | Reagovat

No je pravda, že třeba dnešní díl, kde si Daniel a Cameron přizvukovali, byl bombastický. A s Valou to bylo dokonalé. Já bych osobně jako SG1 nechala Daniela, Camerona, Valu a Teal`ca. Sam už mi tam vadí. Přijde mi tam taková zbytečná...

holky, vy mě štvete. Já chci umět psát jako vy. Mám sto chutí jít smazat celý blog...

18 Oma Oma | 30. května 2007 v 11:36 | Reagovat

Tedy, chudák Jack, z toho by se jeden zbláznil! Ale nápad je to skvělý, jsem zvědavá jak to vyřešíš :-)

19 Neli Neli | 30. května 2007 v 11:54 | Reagovat

mummy, Colleen, páááni díky moc :D na téhle části jsem si nechala obzvlášt závidět!

a ještě Colleen i Eillen, eh, no já mitchella fakt nesnáším, ale Daniela mám děsně ráda, to jo. Já prostě zbožnuju celu původní sg-1. A i Vala je skvělá, dokonce i Landry(nevím jak se to píše) je dobrej ;) Vlastně jedinej, kdo mi tam vadí je prostě Mitchell. A je fakt, Colleen ,že Jack byl ve 4.řadě fakt skvělej! Tam jsou fakt bombový díly ;-)

Omo, no, už vím, jak to vyřeším. Jen doufám, že se vám to tak bude líbit ;)

20 mishulinda mishulinda | 30. května 2007 v 13:54 | Reagovat

bylo to bezvadný!!!ehm..na kolik částí ti to vyjde???jinak ale fakt supeeer, M

21 Xandra Xandra | 30. května 2007 v 14:23 | Reagovat

Vážně skvělý. I když škoda, že mezi Sam a Jackem nic víc nebylo. Tak mě napadlo, že by bylo skvělý alespoň něco jako:

Jack se otočí ke dveřím a chystá se odejít.

Sam si pomyslí: Bože!Ten má ale krásný zadek!............:-))))))

22 mummy mummy | Web | 30. května 2007 v 14:50 | Reagovat

to by Jacka urcite potesilo :DDD

23 Lily P. Lily P. | Web | 30. května 2007 v 15:24 | Reagovat

teda a zase nic mezi jackem a sam nebylo! teda, sestri! nenapinej nas porad! ty to vzdycky tak useknes a co ja pak tady:-))je to uzasny! moc se mi to libi! bylo by to superky jako serial! jee a nechces nakreslit nejaky obrazky? hehe...uz se tesim na pokracovani a mimochodem:obrazky se ti moc povedly:-))vsak vis...proste jsi moje siklka a velka spisovatelka

PS:kdo je nejvetsi magor z vesmiru? MITCHEL!

24 Eillen Eillen | Web | 30. května 2007 v 15:34 | Reagovat

Neli, to si asi moji poslední jednorázovku nepřečteš. Je hlavně o Mitchelovi :D já ho zase docela zbožňuju. Spolu s Danielem tvoří super dvojici .

25 Neli Neli | 30. května 2007 v 16:31 | Reagovat

:DDD Teda Xandro! Ted jsi mě fakt dostala :D I když souhlasím s mummy, to by ho určitě potěšilo :DD

Mishul, myslím, že tak ještě na jednu část... asi... :D nevím, možná na dvě...

Lilynko moje, děkuju moc! :)) se červenám, fakt... ;) nakreslit obrázky? jako k bráně? eh... :D noo... přiznám se, že jsem zkoušela jacka, jako jeho portrét a vůbec mi nešel! Chci zkusit i Sam... no, ale... Je to nějaký těžký! :D taky co jsem čekala, že?

Eillen, ale jo, přečtu ;) Jsem zvědavá, jak tam bude vystupovat... A budu se snažit být nezaujatá :D

26 Eillen Eillen | Web | 30. května 2007 v 20:26 | Reagovat

Neli, no jak bude vystupovat? Jinak, než by měl, ale co se dá dělat. Ale co, o něm je to na dlouhou dobu poslední povídka, co jsem napsala. Teď se pokouším psát o osobě, kterou v lásce zas tak moc nemám...

27 linda linda | 31. května 2007 v 17:39 | Reagovat

super povídka fakt dobra a kdy bude pokracovani??????

28 Neli Neli | 31. května 2007 v 20:24 | Reagovat

Eillen, no, jsem zvědavá! ;) Píšeš ted povídku o sobě? Páni, tak to jsem taky zvědavá :D

lindo, děkujík, pokráčko bude ale asi až za teden... odjíždím totiž na dovču, ale o tom sem zítra písnu článek ;)

29 Eillen Eillen | Web | 31. května 2007 v 20:41 | Reagovat

Bože chraň, jen to ne :D Já nepíšu O SOBĚ, ale O OSOBĚ, kterou moc nemusím - což je Jack. A jednu kapitolu jsem ti věnovala ;)  Jen netuším, jak se z toho vymotám :D

30 Zotara Zotara | Web | 1. června 2007 v 13:04 | Reagovat

Neli kdy plánuješ dašlí kapču.?? Už se nemohu dočkat :) Mě tak napínáš!!:D

31 Lekorka Lekorka | 4. června 2007 v 11:12 | Reagovat

Bez komentáře:D A víš proč? Protože je to naprosto parádní:)) Jsi fakt bobane šikulka:) A tím líp, že jedeš pryč. Aspoň až přijedeš budeš pracovat na maximum a napíšeš najednou víc sem příběhů. Tak piš, piš. Nejsem jediná kdo čeká na pokráčko:)))))))))))))

32 Neli Neli | 9. června 2007 v 18:20 | Reagovat

jááááj Leki moje, ty bobku jeden zlobivej :D děkuju moooc! No, už jsem zpátky a musím se přiznat, že jsem děsně líná se do něčeho pustit :D

33 lakirna lakirna | 6. července 2009 v 19:12 | Reagovat

neli nechapu jak muzes nesnaset mitchela....ikdyz uznavam ze na jacka vazne nema nikdo a.rada je vazne uuuzasna...j a Eillen:to ze Sam uz v ty novy sg-jednicce trochu prekazi nas pravdu....ted kdyz tam nenii jack tak se mi tam Sam taky moc nehodi...ale to nezalezi na mne.....neli maaaaas moc dobry napady tahle povidka je perfektni.....moooooocinky se mi liiiibiiii

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama